Vårslæpp 2014

Klasse L


1 Tor Gillerholtmoen og Janina Indre Østland KAL 3,0 Belgisk Hare - Viltrød 285,5 poeng

Kujala (Harefarget)

2 Linus Breistrand Jr Trøndelagen KAF 2,1 Tan - Svart 284,5 poeng

3 Tor Gillerholtmoen og Janina Indre Østland KAL 3,0 Zobel - Brun 284,5 poeng

Kujala

4 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 3,0 Hermelin - Hvit Rødøyd 284,5 poeng

5 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 3,1 Liten Sølv - Svart 378,5 poeng

6 Ola Uvaas Jr Trøndelagen KAF 1,2 Thyringer 284 poeng

7 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 2,1 Dvergvedder - Viltgrå 284 poeng

8 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 3,0 Hermelin - Viltgrå 284 poeng

9 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 3,1 Sachsengold 377,5 poeng

10 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 3,0 Alaska 283,5 poeng

11 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 1,2 Dvergvedder - Blå 283 poeng

12 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 3,0 Lux 282,5 poeng

13 Erling Killingberg Trøndelagen KAF 2,1 Tan - Svart 282 poeng

14 Tor Gillerholtmoen og Janina Indre Østland KAL 3,0 Zobel - Blå 282 poeng

Kujala

15 Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Liten Havana 95 poeng

16 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 3,0 Sallander 281 poeng

17 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 2,1 Hollender - Svart 280,5 poeng

18 Kine Cecilia Buøy Trøndelagen KAF 2,1 Deilenaar 280 poeng

19 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Satin - Rødbrun/gråblå (Lux) 94,5 poeng

20 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Russer-tegnet 94,5 poeng

Zobelbrun

21 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Zobel-tegnet Brun 94,5 poeng

22 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Hvit Land 94,5 poeng

23 Sigurd Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 2,1 Stor Sølv - Svart 279,5 poeng

24 Elisabeth Pedersen Møre og Romsdal KAL 0,1 Dvergvedder - Viltgrå 94 poeng

25 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - White-tegnet Zobel 94 poeng

Blå

26 Bente Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Chinchilla 94 poeng

27 Else-Marie Pedersen Møre og Romsdal KAL 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 94 poeng

28 Sarah Furuseth Laugtug Nord-Trøndelag KAF 1,0 Belgisk Hare - Viltrød 94 poeng

(Harefarget)

29 Sarah Furuseth Laugtug Nord-Trøndelag KAF 0,1 Angora - Hvit Rødøyd 93,5 poeng

30 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Zobel-tegnet Brun 93,5 poeng

31 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 1,0 Beveren - Lyseblå 93,5 poeng

32 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Thyringer 93,5 poeng

33 Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL 0,1 Fransk Vedder - Viltgrå 93 poeng

34 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Belgisk Kjempe - Viltgrå 93 poeng

35 Birgit Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dverghare - Viltgrå 93 poeng

36 Øya Videreg.skole Trøndelagen KAF 2,1 Trønder 274,5 poeng

37 Skjetlein Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Viltgrå 92,5 poeng

38 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Otter-tegnet Svart 92,5 poeng

39 Anita Myklebost Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 92,5 poeng

40 Solveig Marie Brodersen Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Zobel-tegnet 92,5 poeng

41 Kristian Berg Løset Jr Trøndelagen KAF 1,0 Trønder 92,5 poeng

42 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Gråblå m/ brunt 92,5 poeng

43 Else-Marie Pedersen Møre og Romsdal KAL 1,0 Dvergvedder - Siameser- 92 poeng

tegnet Blå

44 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Stor Chinchilla 92 poeng

45 Tonje Karine Myklebost Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Svart 90,5 poeng


Klasse K   Produkter



1 Margot Fiske  Hokstad Trøndelagen KAF Ullprodukter 95 poeng

2 Margot Fiske  Hokstad Trøndelagen KAF Ullprodukter 94,5 poeng

3 Margot Fiske  Hokstad Trøndelagen KAF Ullprodukter 94 poeng


Klasse G


1 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 378,5 poeng

2 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 378 poeng

3 Tor Gillerholtmoen og Janina Indre Østland KAL 377,5 poeng

Kujala

4 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 377 poeng

5 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 377 poeng

6 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 377 poeng

Best i rasen


Belgisk Kjempe Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

1 93 37,5 9 8,5 3953 5I29 1,0 11 mn Viltgrå


Fransk Vedder Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL

3 93 37 9 9 223 05M1 0,1 23 mn Viltgrå


Stor Chinchilla Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

6 92 37 9 9 1123 R090 1,0 35 mn


Stor Sølv Sigurd Fiske Hokstad Trøndelagen KAF

9 94 37,5 9 9 311 P827 0,1 11 mn Svart


Beveren Ingrid Harmens Trøndelagen KAF

10 93,5 37,5 9 8,5 3181 5U41 1,0 10 mn Lyseblå


Trønder Kristian Berg Løset Trøndelagen KAF

14 92,5 37 9 9 311 A432 1,0 11 mn


Angora Sarah Furuseth Laugtug Nord-Trøndelag KAF

15 93,5 9 17,5 19 316 A433 0,1 12 mn Hvit Rødøyd


Satin Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL

18 94,5 19 18,5 18,5 2205 R182 1,0 21 mn Rødbrun/gråblå (Lux)


Hvit Land Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

20 94,5 38 18 9 3144 L793 1,0 10 mn


Belgisk Hare Tor Gillerholtmoen og Janina Indre Østland KAL

® 25 95,5 38 9 9,5 3301 L761 1,0 11 mn Viltrød (Haref.)


Sallander Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL

28 94,5 38 9 9 231 R070 1,0 24 mn


Thyringer Ola Uvaas Trøndelagen KAF

31 95 38,5 9 9 1331 E232 1,0 11 mn


Alaska Ingrid Harmens Trøndelagen KAF

36 95 38 9 9 253 512X 1,0 24 mn


Deilenaar Kine Cecilia Buøy Trøndelagen KAF

39 94,5 19 9 9 311 P867 1,0 11 mn


Liten Havana Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL

42 95 38 9 9 354 E274 1,0 12 mn


Hollender Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF

44 94 18,5 9 9 351 A336 1,0 12 mn Svart 


Lux Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL

48 95 19 9 9 311 R214 1,0 13 mn


Sachsengold Rune Breistrand Trøndelagen KAF

54 95 38 9 9 311 3U48 1,0 10 mn


Liten Sølv Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL

60 95 38 9 9 3261 A385 1,0 10 mn Svart


Tan Linus Breistrand Trøndelagen KAF

62 95 19 9 9 3211 429C 1,0 12 mn Svart


Zobel Tor Gillerholtmoen og Janina Indre Østland KAL

83 95 19 9 9 3273 L819 1,0 11 mn Blå


Dvergvedder Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF

97 95,5 38 9 9 331 5I89 1,0 11 mn Viltgrå


Hermelin Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF

113 95 38 9 9 371 E249 1,0 12 mn Viltgrå


Dverghare Birgit Fiske Hokstad Trøndelagen KAF

131 93 36,5 9 9 1141 5U02 1,0 35 mn Viltgrå


BIS :

Gikk til Tor og Janina sin Belgiske hare på 95,5 p

BIM :

Gikk til Linus Breistrand sin tan hue på 94,5 p

Beste enkeltdyr juniorer:

1. Ola Uvaas jr. Tyringer 95p
2. Linus Breistrand Tan 95p
3. Ida Morseth Hermelin 94p