Klasse L


1 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 1,3 Tan - Svart 379,5 poeng

2 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 3,0 Hermelin - Viltgrå 285 poeng

3 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 2,2 Alaska 379 poeng

4 Randi Uvaas Trøndelagen Jr KAF 1,2 Thyringer 284 poeng

5 Ola Uvaas Jr Trøndelagen KAF 3,0 Thyringer 284 poeng

6 Iren Storli Nord-Trøndelag KAF 3,1 Stor Sølv - Svart 378 poeng

7 Bernhard Uvaas Jr Trøndelagen KAF 1,3 Thyringer 377,5 poeng

8 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 3,1 Dvergvedder - Viltgrå 377,5 poeng

9 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 3,0 Deilenaar 282,5 poeng

10 Bente Morseth Jr Trøndelagen KAF 3,0 Hermelin - Chinchilla 282,5 poeng

11 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 3,0 Dvergvedder - Blå 282,5 poeng

12 Birgit Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 0,1 Rex - Castor 95 poeng

13 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 0,1 Hollender - Jerngrå 95 poeng

14 Solveig Marie Brodersen Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Zobel-tegnet Blå 95 poeng

15 Margot Fiske Hokstad Trøndelagen KAF 1,2 New Zealand Red 280 poeng

16 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Svart 94,5 poeng

17 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 0,1 Stor Sølv - Svart 94 poeng

18 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - White-tegnet Blå 94 poeng

19 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,2 Fransk Vedder - Viltgrå/ Jerngrå 278,5 poeng

20 Ida Morseth Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - White-tegnet Zobel Blå Jr 93,5 poeng

21 Thea Buøy Antonsen Jr Trøndelagen KAF 1,0 Deilenaar 93,5 poeng

22 Kine Cecilia Buøy Trøndelagen KAF 1,0 Deilenaar 93,5 poeng

23 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Otter-tegnet Svart 93 poeng

24 Sigurd Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 1,0 Stor Sølv - Svart 93 poeng

25 Inger Eirin Haugan Jr Nord-Trøndelag KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 93 poeng

26 Kristian Berg Løset Jr Trøndelagen KAF 1,0 Trønder 93 poeng

27 Birgit Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 0,1 Dverghare - Viltgrå 92,5 poeng

28 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Otter-tegnet Svart 92,5 poeng

29 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Siameser-tegnet Brun 91 poeng

Klasse K


1 Margot Fiske Hokstad Trøndelagen KAF Ullprodukter 94,5 poeng

2 Margot Fiske Hokstad Trøndelagen KAF Ullprodukter 93,5 poeng

Klasse G


1 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 379 poeng

2 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 378,5 poeng

3 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 376,5 poeng

4 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 376 poeng

5 Birgit Fiske Hokstad Trøndelagen KAF 373,5 poeng

6 Margot Fiske Hokstad Trøndelagen KAF 367 poeng

Best i rasen




Fransk Vedder

0,1 Viltgrå

2 93 38 9 8,5472 419Y 9 mnd

Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF



Stor Sølv

1,0 Svart

9 94,5 38 9 9414 A459 9 mnd

Iren Storli Nord-Trøndelag KAF



New Zealand Red

1,0

24 94,5 37,5 9 9431 1P05 5 mnd

Margot Fiske Hokstad Trøndelagen KAF



Trønder

1,0

28 93 36,5 9 9312 P997 19 mnd

Kristian Berg Løset Trøndelagen KAF



Rex

0,1 Castor

30 95 19 18,5 194232 7I59 9 mnd

Birgit Fiske Hokstad Trøndelagen KAF



Thyringer

0,1

43 95 38 9 9474 6U89 6 mnd

Randi Uvaas Trøndelagen KAF



Alaska

1,0

51 95 38 9 9491 6U44 9 mnd

Ingrid Harmens Trøndelagen KAF



Deilenaar

1,0

62 95 19 9 9,5421 E354 8 mnd

Alf Gunnes Trøndelagen KAF



Hollender

0,1 Jerngrå

65 95 19 9 9,5411 R396 11 mnd

Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF



Tan

0,1 Svart

75 95 19 9 9442 Z465 8 mnd

Alf Gunnes Trøndelagen KAF



Dvergvedder

1,0 Zobel Blå

93 95 19 9 9461 7U01 7 mnd

Solveig Marie Brodersen Trøndelagen KAF



Hermelin

1,0 Viltgrå

103 95 38 9 94171 C110 7 mnd

Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF

 


Dverghare

0,1 Viltgrå

109 92,5 37 9 9352 6I84 19 mnd

Birgit Fiske Hokstad Trøndelagen KAF


BIS og BIM 


BiS ble Kristin Berg med Hermelin 1.0 95 
Bim ble Alf Gunnes sin Tan 0.1 95.

Junior og seniormester


Klubbmester Senior ble Alf Gunnes
Klubbmester Junior ble Randi Uvaas

Beste Junior enkeltdyr


1. Birgit F. Hokstad  Rex 95
2. Randi Uvaas  Tyringer 95
3. Solveig Marie Brodersen  Dvergvedder 95