Klasse A

1 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 3,0 Hermelin - Hvit Rødøyd 285,5 poeng

2 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Viltgrå 96 poeng

3 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Zobel-tegnet Blå 96 poeng

4 Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL 0,3 Liten Havana 284,5 poeng

5 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 2,1 Liten Sølv - Svart 284,5 poeng

6 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Viltgrå 95,5 poeng

7 Ellinor Gunnes Jr Trøndelagen KAF 1,2 Stor Sølv - Svart 282 poeng

8 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 2,1 Hermelin - Chinchilla 282 poeng

9 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 1,0 Alaska 95 poeng

10 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 1,0 Tan - Svart 95 poeng

11 Bente Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Chinchilla 95 poeng

12 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Blå 95 poeng

13 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 1,0 Deilenaar 95 poeng

14 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Satin - Rødbrun/gråblå (Lux) 95 poeng

15 Brede Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Zobel-tegnet Brun 94,5 poeng

16 Birgit Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dverghare - Viltgrå 94,5 poeng

17 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 0,1 Hermelin - Viltgrå 94 poeng

18 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 1,0 Sachsengold 94 poeng

19 Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL 1,0 Hermelin - Svart 94 poeng

20 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Svart 94 poeng

21 Sigurd Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 0,1 Stor Sølv - Svart 93,5 poeng

22 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Sallander 93,5 poeng

23 Margot Fiske Hokstad Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 93,5 poeng

24 Katrin Skodjevåg Sundgot Jr Møre og Romsdal KAL 0,1 Hermelin - Sølv Svart 93 poeng

25 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 93 poeng

26 Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Chinchilla 93 poeng

27 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Gråblå m/ brunt 93 poeng

28 Bente Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Zobel-tegnet Blå 92,5 poeng

29 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 0,1 Beveren - Lyseblå 91,5 poeng

30 Tonje Karine Myklebost Jr Trøndelagen KAF 0,1 Fransk Vedder - Chinchilla 91,5 poeng

31 Birgit Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 91,5 poeng

Klasse B

1 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 1,2 Liten Sølv - Svart 286 poeng

2 Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL 1,2 Zobel - Blå 286 poeng

3 Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL 1,2 Russer - Brun Zobel 285,5 poeng

4 Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL 2,1 Liten Sølv - Svart 285,5 poeng

5 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 1,2 Dvergvedder - Viltgrå 284,5 poeng

6 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,2 Hermelin - Viltgrå 284,5 poeng

7 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 1,2 Sachsengold 283,5 poeng

8 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 2,1 Lux 283 poeng

9 Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL 0,1 Hermelin - Chinchilla 95,5 poeng

10 Torgeir Vestenfor Indre Østland KAL 1,2 Fransk Vedder - Viltgrå 282,5 poeng

11 Linus Breistrand Jr Trøndelagen KAF 2,1 Liten Wiener - Blå 282 poeng

12 Marthe Skrøvseth Øiamo Trøndelagen KAF 0,1 Fransk Vedder - Kappetegnet 95 poeng Blå

13 Bernhard Uvaas Jr Trøndelagen KAF 0,1 Thyringer 95 poeng

14 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Fransk Vedder - Kappetegnet 95 poeng Jerngrå

15 Ola Uvaas Jr Trøndelagen KAF 1,2 Thyringer 281,5 poeng

16 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,2 Stor Chinchilla 281,5 poeng

17 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 1,2 Hermelin - Zobel-tegnet Blå 281,5 poeng

18 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 1,2 Dvergvedder - Blå 281 poeng

19 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,2 Belgisk Kjempe - Viltgrå 280 poeng

20 Andreas Foss Åsheim Jr Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Viltblå 94,5 poeng

21 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 0,1 Sallander 94,5 poeng

22 Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL 1,0 Dverghare - Otter-tegnet Svart 94,5 poeng

23 Lars Magne Gunnes Trøndelagen KAF 1,0 Trønder 94,5 poeng

24 Marte Skodjevåg Sundgot Jr Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Chinchilla 94,5 poeng

25 Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL 1,0 Løvehode - Hvit Rødøyd 94,5 poeng

26 Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL 0,1 Løvehode - Kappetegnet 94 poeng Madagaskar (Rødbrun)

27 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 0,1 Tan - Svart 94 poeng

28 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Chinchilla 94 poeng

29 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Hvit Rødøyd 94 poeng

30 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Russer-tegnet 94 poeng Zobelblå

31 Elisabeth Pedersen Møre og Romsdal KAL 0,1 Dvergvedder - Viltgrå 93,5 poeng

32 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 0,1 Satin - Rødbrun/gråblå (Lux) 93,5 poeng

33 Solveig Marie Brodersen Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Zobel-tegnet 93,5 poeng

34 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Viltblå 93 poeng

35 Øya Videreg.skole Trøndelagen KAF 0,1 Trønder 93 poeng

36 Ellinor Gunnes Jr Trøndelagen KAF 1,0 Stor Sølv - Svart 93 poeng

37 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Zobel-tegnet 93 poeng Brun

38 Kine Cecilia Buøy Trøndelagen KAF 2,1 Deilenaar 275,5 poeng

39 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 0,1 Hvit Land 92,5 poeng

40 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Hvit Blåøyd 92,5 poeng

41 Maja Øiamo Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Svart 92,5 poeng

42 Sarah Furuseth Laugtug Nord-Trøndelag KAF 0,1 Dvergvedder - Brun 92 poeng

43 Elisabeth Pedersen Møre og Romsdal KAL 0,1 Fransk Vedder - Viltgul 92 poeng

44 Elisabeth Pedersen Møre og Romsdal KAL 0,1 Dvergvedder - Brun 91,5 poeng

45 Julie Myklebost Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 91,5 poeng

46 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - White-tegnet Svart 91,5 poeng

47 Maren Myklebost Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Svart 91 poeng

48 Elisabeth Pedersen Møre og Romsdal KAL 1,0 Belgisk Kjempe - Viltgrå 90 poeng


Klasse M


1 Torgeir Vestenfor Indre Østland KAL Fransk Vedder - Viltgrå 95,5 poeng

2 Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL Hermelin - Chinchilla 93,5 poeng


Klasse D


1 Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL Tan - Svart 95 poeng


Klasse G


1 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 380 poeng

2 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 379,5 poeng

3 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 376,5 poeng

4 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 376,5 poeng

5 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 375 poeng


Best i rasen

Belgisk Kjempe Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

7 94,5 37,5 9 9 359 P856 0,1 5 mn Viltgrå


Fransk Vedder Marthe Skrøvseth Øiamo Trøndelagen KAF

22 95 19 9 9 332 P858 0,1 4 mn Kappe Blå


Stor Chinchilla Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

26 94,5 37,5 9 9,5 334 E226 0,1 5 mn


Stor Sølv Ellinor Gunnes Trøndelagen KAF

36 95 38 9 9 321 E227 1,0 6 mn Svart


Beveren Ingrid Harmens Trøndelagen KAF

41 91,5 37,5 8 8 2443 02M4 0,1 16 mn Lyseblå


Trønder Lars Magne Gunnes Trøndelagen KAF

42 94,5 38 9 9 3651 E229 1,0 5 mn


Satin Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL

47 95 18,5 18,5 19 2201 R197 1,0 15 mn Rødbrun/gråblå (Lux)


Hvit Land Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

52 92,5 37,5 18 8 372 P864 0,1 4 mn


Sallander Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL

56 94,5 37,5 9 9 342 Z288 0,1 5 mn


Thyringer Bernhard Uvaas Trøndelagen KAF

59 95 38 9 9 1343 Z289 0,1 4 mn


Alaska Ingrid Harmens Trøndelagen KAF

64 95 38,5 9 9 282 445C 1,0 17 mn


Deilenaar Alf Gunnes Trøndelagen KAF

71 95 19 9 9 242 A264 1,0 16 mn


Liten Havana Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL

75 95,5 38,5 9 9,5 316 A334 0,1 8 mn


Hollender Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF

76 94 18,5 9 9 292 Z204 1,0 16 mn Svart


Lux Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL

82 95 19 9 9 311 R214 1,0 6 mn


Sachsengold Rune Breistrand Trøndelagen KAF

94 95 38 9 9 326 P871 0,1 6 mn


Liten Sølv Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL

95 96 38,5 9 9,5 3211 Z294 1,0 5 mn Svart


Tan Alf Gunnes Trøndelagen KAF

113 95 19 9 9 2112 P807 1,0 17 mn Svart


Liten Wiener Linus Breistrand Trøndelagen KAF

119 94 38 9 8,5 353 P877 1,0 6 mn Blå


Zobel Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL

125 96 19 9 9,5 3115 P879 0,1 6 mn Blå


Russer Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL

128 95,5 19 9 9,5 3145 P834 0,1 6 mn Brun Zobel


Dvergvedder Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF

150 96 38 9 9 2253 P836 0,1 16 mn Viltgrå


Løvehode Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL

173 94,5 18,5 9 9 371 E247 1,0 5 mn Hvit Rødøyd


Hermelin Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL

209 96 19 9 9 0102 7G66 1,0 39 mn Zobel Blå


Dverghare Tor Gillerholtmoen Indre Østland KAL

218 94,5 38 9 9 3241 P854 1,0 5 mn Otter Svart


BIS og BIM

BIS ble Liten sølv til Bjarne Øygard 96 poeng! 

BIM Zobel Blå til Tor Gillerholtmoen.