KL.L


1 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 2,2 Tan - Svart 379 poeng

2 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 3,0 Deilenaar 284,5 poeng

3 Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF 3,0 Tan - Svart 284 poeng

4 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 3,1 Alaska 378 poeng

5 Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF 2,1 Deilenaar 283,5 poeng

6 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 3,0 Sallander 283 poeng

7 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 3,0 Sachsengold 283 poeng

8 Linus Breistrand Jr Trøndelagen KAF 3,0 Liten Wiener - Blå 283 poeng

9 Therese Raustein Selnes Trøndelagen KAF 2,1 Dvergvedder - Viltgrå 282,5 poeng

10 Erling Killingberg Trøndelagen KAF 2,1 Tan - Svart 282,5 poeng

11 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 3,0 Hermelin - Hvit Rødøyd 282 poeng

12 Eira Iselin S. Anshus Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Russer-tegnet 95 poeng Zobelbrun

13 Ellinor Gunnes Jr Trøndelagen KAF 1,0 Stor Sølv - Svart 95 poeng

14 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Stor Chinchilla 95 poeng

15 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Viltgrå 95 poeng

16 Bente Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Chinchilla 95 poeng

17 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 2,1 Hollender - Svart 281,5 poeng

18 Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL 2,2 Liten Havana 374,5 poeng

19 Camilla Rosvold Nord-Trøndelag KAF 1,2 Dverghare - Hvit Rødøyd 280,5 poeng

20 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 3,0 Hermelin - Zobel-tegnet Blå 280,5 poeng

21 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 1,2 Dvergvedder - Viltgrå 280 poeng

22 Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL 0,1 Tan - Svart 94,5 poeng

23 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Hvit Land 94,5 poeng

24 Birgit Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dverghare - Viltgrå 94,5 poeng

25 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Lux 94,5 poeng

26 Øya Videreg.skole Trøndelagen KAF 2,1 Trønder 279 poeng

27 Birgit Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 0,1 Stor Sølv - Svart 94 poeng

28 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Chinchilla 94 poeng

29 Skjetlein v.g. Skole Trøndelagen KAF 1,0 Stor Sølv - Svart 94 poeng

30 Sigurd Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 1,0 Stor Sølv - Svart 94 poeng

31 Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,0 Satin - Rødbrun/gråblå (Lux) 94 poeng

32 Bente Morseth Jr Trøndelagen KAF 0,1 Hermelin - Zobel-tegnet Brun 93,5 poeng

33 Kristian Berg Løset Jr Trøndelagen KAF 0,1 Trønder 93,5 poeng

34 Elisabeth Pedersen Møre og Romsdal KAL 1,0 Dvergvedder - Madagaskar 93,5 poeng (Rødbrun)

35 Eira Iselin S. Anshus Jr Trøndelagen KAF 0,1 Sachsengold 93 poeng

36 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 93 poeng

37 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Blå 93 poeng

38 Caroline Reitan-Ydse Jr Nord-Trøndelag KAF 1,0 Dvergvedder - Zobel-tegnet 93 poeng

39 Mari Gynnild Trøndelagen KAF 1,0 Dverghare - Hvit Rødøyd 93 poeng

40 Solveig Marie Brodersen Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Svart 93 poeng

41 Vilde Nordheim Lien Jr Trøndelagen KAF 1,0 Rex - Castor 93 poeng

42 Mari Gynnild Trøndelagen KAF 0,1 Dverghare - Russer-tegnet 92,5 poeng Zobelbrun

43 Skjetlein v.g. Skole Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 92,5 poeng

44 Johanne Rosvold Jr Nord-Trøndelag KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgul 92,5 poeng

45 Daniel Samdal Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Gråblå m/ brunt 92,5 poeng

46 Emelie Rosvold Jr Nord-Trøndelag KAF 1,0 Dvergvedder - Kappetegnet 92,5 poeng Viltgrå

47 Sigurd Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 92,5 poeng

48 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 92 poeng

49 Camilla Rosvold Nord-Trøndelag KAF 1,0 Liten Havana 92 poeng

50 Vilde Nordheim Lien Jr Trøndelagen KAF 1,0 Rex - Viltgul 92 poeng

51 Maren Myklebost Jr Trøndelagen KAF 0,1 Fransk Vedder - Chinchilla 91,5 poeng

52 Maren Myklebost Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Zobel-tegnet 91,5 poeng Brun

53 Elisabeth Pedersen Møre og Romsdal KAL 1,0 Dvergvedder - Hvit Rødøyd 91 poeng

54 Ida Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Zobel-tegnet 90,5 poeng Brun

55 Bente Morseth Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin - Zobel-tegnet Blå 90,5 poeng

56 Elisabeth Pedersen Møre og Romsdal KAL 1,0 Dvergvedder - Zobel-tegnet 90,5 poeng

57 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 2,1 Hermelin - Hvit Blåøyd 267,5 poeng

KL.G

1 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 378 poeng

2 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 377 poeng

3 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 373,5 poeng

4 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 372,5 poeng

5 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 372,5 poeng

KL.K


1 Anita Myklebost Trøndelagen KAF Ullprodukter 94,5 poeng

2 Camilla Rosvold Nord-Trøndelag KAF Ullprodukter 94 poeng


BIR


Dverghare Birgit Fiske Hokstad Trøndelagen KAF

7 94,5 37,5 9 9 1141 5U02 1,0 23 mn Viltgrå


Hermelin Eira Iselin S. Anshus Trøndelagen KAF

30 95 19 9 9 272 Z250 1,0 11 mn Russer Zobelbrun


Dvergvedder Therese Raustein Selnes Trøndelagen KAF

48 95 38 9 9 2271 49H0 1,0 11 mn Viltgrå


Liten Wiener Linus Breistrand Trøndelagen KAF

63 94,5 38 9 8,5 285 P810 1,0 10 mn Blå


Tan Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF

76 95 19 9 9 211 A313 1,0 11 mn Svart


Sachsengold Rune Breistrand Trøndelagen KAF

87 94,5 38 9 9 033 82C1 1,0 36 mn


Lux Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL

91 94,5 18,5 9 9 262 782C 1,0 10 mn


Hollender Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF

93 94,5 19 9 9 232 F666 1,0 12 mn Svart


Liten Havana Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL

100 94 38 9 9 111 L268 1,0 24 mn


Deilenaar Alf Gunnes Trøndelagen KAF

112 95 19 9 9 122 16H2 1,0 23 mn


Alaska Ingrid Harmens Trøndelagen KAF

118 94,5 38,5 9 8,5 287 R074 0,1 11 mn


Sallander Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL

120 95 38 9 9 231 R070 1,0 12 mn


Hvit Land Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

122 94,5 37,5 18,5 9 232 597C 1,0 12 mn


Rex Vilde Nordheim Lien Trøndelagen KAF

125 93 18 18,5 18,5 223 R196 1,0 6 mn Castor


Satin Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL

127 94 18,5 18,5 18,5 2201 1,0 9 mn Rødbrun/gråblå (Lux)


Trønder Øya Videreg.skole Trøndelagen KAF

129 93,5 37,5 9 9 1043 P825 1,0 29 mn


Stor Sølv Ellinor Gunnes Trøndelagen KAF

135 95 38 9 9 083 75C1 1,0 33 mn Svart


Stor Chinchilla Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

140 95 38 9 9 141 L258 1,0 24 mn


Fransk Vedder Maren Myklebost Trøndelagen KAF

143 91,5 37,5 9 8 1265 A259 0,1 16 mn Chinchilla


Ellers ....

BIS: Eira Anshus med Hermelin Russer Brun Zobel 95 (1.0)
BIM: Alf Gunnes med Tan Svart 95 (0.1)

Klubbmesterskap --> Senior: Alf Gunnes, Tan

                                  Junior: Linus Breistrand, Liten Winer

De beste Juniorer enkeltdyr
1. Eira Anshus
2. Ellinor Gunnes
3. Bente Morseth

Dommere var Per Egil Hagen og Snorre Jacobsen